Слухай онлайн
Cуспільство

Офіційний сайт УЄФА відкрив україномовну версію

Напередодні жеребкування кваліфікації ЄВРО-2012, яка відбулася 7 лютого 2010 року у Варшаві (Польща), Офіційний сайт Європейської футбольної спілки (UEFA) ? UEFA.com відкрив дві нові мовні версії – українську та польську. Таким чином, мільйони українських та польських уболівальників отримали можливість знайомитися з найцікавішими подіями і тенденціями європейського футболу рідною мовою. Загалом відтепер на сайті інформацію буде представлено дванадцятьма мовами. Про це повідомила прес-служба Мінсім’ї.

Для того, щоб відповідати найвибагливішим смакам як ключових фігур європейської футбольної родини, так і масового користувача, UEFA.com істотно змінився та презентував свою бета-версію, що діятиме до кінця поточного сезону. Основний акцент зроблено на ще більш детальному висвітленні діяльності УЄФА та національних футбольних асоціацій, а також зручності користування UEFA.com для досвідчених і недосвідчених відвідувачів.

Новий UEFA.com пропонує інноваційну головну сторінку, завдяки котрій легше слідкувати за минулими, поточними та майбутніми подіями в європейському футболі. Оновлена структура та навігація забезпечує подвійні точки доступу до джерел інформації UEFA.com, а також містить низку спеціальних розділів, присвячених роботі УЄФА. Ще більша увага приділяється поточним заходам УЄФА, а крім того, з'явилася потужна секція, яка детально розповідає про діяльність кожної з 53 національних футбольних асоціацій Європи.

Крім того, перезавантаження дає можливість сайту зазирнути в майбутнє, адже напередодні жеребкування кваліфікації ЄВРО-2012 мовна родина UEFA.com розширюється до 12 членів завдяки появі української та польської версій. І це ще далеко не все! У найближчому майбутньому UEFA.com запропонує низку інновацій, що дозволять йому предстати в абсолютно новому вигляді перед початком сезону-2010/11.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ