Слухай онлайн
Cуспільство

Огляд ринку праці Львівщини

Цікавий факт - різниця між середньою компенсацією у Львові та середньою заробітною платою на Львівщині становить майже 56%.

На ринку праці Львівщини найбільш затребуваними роботодавцями професійними сферами є ІТ/ телеком (48% усіх вакансій регіону), продажі (15%) та транспорт/логістика (11%). Також, роботодавці шукають робітничий персонал (7%) та працівників банків (6%).

Пошукачі роботи, переважно, зацікавлені у сфері продажів (15% усіх резюме). Лише 14% кандидатів Львівщини шукають роботу в IT – це досить нетипова ситуація для ринку праці.

Також, багато пошукачів готові працювати у сфері маркетингу та реклами (9%) та мріють про посаду топ-менеджера (8%). Ще 11% не мають досвіду та шукають перше місце роботи у категорії «початок кар’єри». Під цей критерій підходить лише одна з 20 вакансій регіону.

Загалом, на Львівщині 1.5% усіх актуальних вакансій та 1% усіх резюме на кадровому порталі grc.ua. Вакансії перекривають потребу на 36%. Умовний конкурс складає 3 людини на місце.

Переважна більшість кандидатів та роботодавців шукають та пропонують роботу у Львові. На Дрогобич, Червоноград, Золочів, Стрий, Самбор и Яворів разом припадає 22% вакансій регіону. Цікаво, що середня заробітна плата у Львові – одна з найвищих в Україні (31655 грн). Порівняно із середньою компенсацією у Києві у 30 831 грн, різниця на користь Львова складає 824 грн. Висока середня компенсація у місті обумовлена високими фінансовими очікуваннями розробників з IT/телеком сфери та спеціалістів з продажів.

Якщо ж говорити про Львівщину (Львів та область), тоді середня пропонована роботодавцями компенсація значно нижче - 17 885 грн. Більше третини роботодавців пропонують заробітну плату ще нижче – від 10 тис. грн (на таку компенсацію можуть розраховувати кандидати без досвіду роботи із категорій «робітничий персонал» та «початок кар’єри»). Якщо досвід роботи пошукача складає від трьох до шести років і він володіє спеціальними професійними навичками, тоді кандидат може претендувати на більш високий оклад – від 22700 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ