Слухай онлайн
Cуспільство

Олег Синютка: Львівщина стала місцем, комфортним для бізнесу

Як повідомляють у прес-службі ЛОДА, у регіоні за період 2015-2018 роки відкрили 242 нових підприємства та створили майже 24,6 тисяч нових робочих місць.
Олег Синютка під час презентації роботи команди Львівської ОДА упродовж 2015-2018 рр.

Про це під час презентації роботи команди Львівської ОДА упродовж 2015-2018 рр. розповів очільник області Олег Синютка.

"Львівщина стала місцем, комфортним для бізнесу. Я категорично проти думки про те, що бізнесу не потрібно заважати. Бізнес необхідно допомагати. Влада повинна бути лобістом інтересів бізнесу. На міжнародному рівні, починаючи від глави держави, прем’єр-міністра, міністрів, ми лобіювали і продовжуватимемо просувати інтереси українського бізнесу. Ми відстоюватимемо те, щоб український бізнес виходив і закріплювався на європейських та світових ринках та зростаючих азійських ринках", - наголосив Олег Синютка.  

Він також зазначив, що у області свою роботу продовжує офіс супроводу інвестора. На супроводі в стадії реалізації перебуває 651 інвестиційний проект. База інвестиційних об’єктів складала понад 700 земельних ділянок та площ, на яких раніше розташовувались промислові та інші споруди: Brownfield – 274 вільні виробничі площі, Greenfield – 448 вільних земельних ділянок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");