Слухай онлайн
Політика

Олексій Гончарук зустрівся з Прем’єр-міністеркою Фінляндії

Фото: з Facebook-сторінки Олексія Гончарука
Фото: з Facebook-сторінки Олексія Гончарука
Фото: з Facebook-сторінки Олексія Гончарука
Фото: з Facebook-сторінки Олексія Гончарука
1/2
Олексій Гончарук зустрівся з Прем’єр-міністерка Фінляндії Санною Марін у Давосі. Це перша зустріч двох прем‘єр-міністрів України та Фінляндії за останні 5 років. Востаннє зустріч такого формату була в березні 2015-го року. Про це Гончарук написав на своїй сторінці у Facebook.

Голова українського Уряду наголосив, що Україна зацікавлена у співпраці з Фінляндією, зокрема у галузі відновлюваної енергетики та енергоефективності.

ʺСьогодні Україна — один із найбільших ринків, що розвиваються, тож закликав фінських підприємців інвестувати в Україну. Ми також високо цінуємо підтримку Фінляндії у впровадженні енергоефективних рішень в Україніʺ, — сказав Олексій Гончарук.

Під час зустрічі обговорили також посилення співпраці в освітній сфері. Зокрема, в рамках проекту ʺФінська підтримка реформи української школиʺ, який спрямований на реформування системи шкільної та професійно-технічної освіти в Україні. Реформування шкільної освіти — один із основних напрямів фінської допомоги Україні.

ʺФінляндія вітає рішучість України у проведенні реформ, що втілюються у співпраці з ЄС. Ми точно підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України. Важливо, щоб мінські домовленості були повністю виконані. Ми також обговорили питання щодо зміни клімату та рішення для сталого енергетичного розвиткуʺ, — сказала Прем‘єр-міністр Фінляндії Санна Марін.

Олексій Гончарук окремо подякував Фінляндії за непохитну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та за незмінну позицію підтримки Фінляндією санкцій, накладених на РФ через збройну агресію проти України. 

Прем‘єр-міністри обмінялися запрошеннями обох країн з двосторонніми візитами вже цієї весни.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Гончарук перебуває з робочим візитом у Швейцарській Конфедерації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ