Слухай онлайн
Економіка  |  Політика

Ольга Трофімцева: Україна та Республіка Словенія зацікавлені у поглибленні співпраці в АПК

Як інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева здійснила робочий візит до Республіки Словенія.

Відповідно до домовленостей, які були досягнуті 12 лютого у Києві під час 8-го засідання спільної Українсько-словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва 11 березня поточного року делегація України на чолі з в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою здійснили робочий візит до Республіки Словенія. Під час візиту сторони обговорили стан та перспективи розширення торговельно-економічної та інвестиційної співпраці в галузі АПК. Йшлося про активізацію прямого двостороннього діалогу між аграрними відомствами двох країн, зокрема, про підписання Меморандуму щодо співробітництва. Про це розповіла Ольга Трофімцева за результатами першої робочої зустрічі з Міністром сільського господарства, лісового господарства та продовольства Республіки Словенія Олександрою Півець.

ʺНаші країни мають багато напрямів для активної співпраці в галузі АПК. Зокрема, йдеться про розширення торговельно-економічного співробітництва, сприяння інвестиціям у сфері АПК в обох країнах, розвиток органічного виробництва, впровадження IT-технологій в аграрному секторі та співпрацю у сфері безпечності та якості продуктів харчування та СФЗ. Враховуючи досвід словенських колег під час вступу Словенії до ЄС, сподіваємося на їх підтримку в сфері адаптації українського законодавства до європейського. Ми також сподіваємося на активізацію співпраці у ветеринарній сфері, включаючи обмін досвідом у боротьбі з такими хворобами як АЧСʺ, - наголосила в.о. Міністра Ольга Трофімцева.

Вона додала, що створення повноцінної договірно-правової бази є важливою передумовою для розвитку двосторонньої кооперації, тому обидві сторони вже опрацьовують проект міжвідомчого Меморандуму про взаєморозуміння в галузі сільського господарства. За словами в.о. Міністра, підписання цього документа заплановано під час проведення XXXI Міжнародної агропромислової виставки ʺАгро-2019ʺ (з 4-7 червня), яку з робочим візитом відвідає словенська сторона.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");