На Олімпіаді Павло Коростильов у фіналі стрільби з пневматичного пістолета посів четверте місце

фото - пресслужба НОК
1/3
Львів'янин Павло Коростильов зупинився за крок від медалі Олімпійських Ігор у Токіо в кульовій стрільбі. Він був другим, але під час останнього пострілу втратив шанс на медаль

Про це інформує УНН.

У дисципліні стрільби з пістолета на 10 метрів український спортсмен посів четверте місце, хоча мав шанс стати срібним призером.

Для Павла Коростильова це були другі Олімпійські Ігри у кар’єрі — цього разу йому вдалося пробитися у фінал.

Олімпійський турнір з кульової стрільби з пістолету на 10 метрів проходив у два етапи. Перший раунд передбачав кваліфікацію, за підсумками якої у фінал мали пройти вісім найкращих стрілків.

Фінал за участю Коростильова став першим на Олімпійських Іграх у Токіо. Український стрілець подолав кваліфікацію кульової стрільби, показавши четвертий результат — 581 бал у підсумку.

У фіналі Коростильов протистояв олімпійським чемпіонам Пан Вею (Пекін-2008) та Крістіану Райцу (Ріо-2016), а також чемпіону Юнацької Олімпіади Саурабу Чаудхарі і багаторазовому призеру чемпіонатів світу та Європи Даміру Мікецу. Крім них, за нагороду мали поборотися ще один китаєць Боуен Жан та іранець Джавад Фуругі — найдосвідченіший серед усіх учасників змагань.

Згідно з регламентом змагань у фіналі кожен стрілець мав виконати по 12 пострілів, після чого турнір покидав стрілець з найгіршим результатом. Після чого через кожні два постріли змагання покидали по одному стрілку.

У фіналі Коростильов тривалий час тримався за іранцем Фуругі, який лідирував ще на старті. І намагався втримати другу позицію від китайця Пан Вея. Коростильов майже пройшов у трійку з другим результатом. Але останній постріл українця був невдалим — він вибив 8.4 очки, посівши у підсумку лише четверте місце.

Олімпійським чемпіоном у кульовій стрільбі з пістолету став іранець Фуругі. Він випередив серба Мікеца майже на сім очок та закінчив змагання з олімпійським рекордом.