Слухай онлайн
Cуспільство

Оселя нагодує 500 бездомних та бідних на Різдво

У переддень Різдва, 6 січня 2016, Спільнота Взаємодопомоги Емаус-Оселя запрошує людей у потребі на Різдвяну вечерю, повідомили у спільноті.

Вже традиційно Оселя організовує святкову вечерю з 12-ти традиційних страв для тих, у кого немає домівки та хто не має можливості святкувати у родинному колі та домашньому затишку. Запрошують усіх на 15.00 у Львівський Палац Мистецтв по вул. Коперника 17.

Вечерю для бідних організовують за підтримки місцевих благодійників та волонтерів.

Оселя висловлює подяку усім добродіям, що підтримують нашу справу. Адже саме так можна дати можливість людям у потребі відчути, що вони не самотні та комусь потрібні.

Різдво з потребуючими зустрічатимуть Митрополит Ігор Возьняк, запрошені представники міської ради Львова та Винник. Перед вечерею святкове дійство представлятиме Вертеп ГО «Золота молодь Винник» та колядники – сестра Ліджі та її музичний колектив та співак Михайло Мирка. 

Довідка

Громадська організація «Оселя» - це спільнота людей, які з різних причин потрапили у важке життєве становище, залишилися без дому і близьких людей. У Спільноті вони разом живуть, працюють, заробляють на своє утримання та допомагають біднішим за себе. Їхня праця полягає в тому, що вони збирають від людей непотрібні їм речі, приводять їх до ладу, ремонтують та віддають бідним, бездомним людям або реалізують у благодійних крамничках і таким чином заробляють на соціальні проекти організації. Кожного четверга мешканці Оселі готують і роздають їжу в центрі міста для сотні безпритульних людей. У Винниках, крім самої спільноти, де живуть 22 особи,  є ще Осередок підтримки, куди люди з вулиці кожного дня приходять, щоб помитися, випрати та отримати одяг, підстригтися, поїсти та отримати першу медичну допомогу.
«Оселя» належить до Міжнародного руху «Емаус», який налічує 370 організацій у 37 країнах світу.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ