Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Освітня онлайн-платформа запрошує на курс національної та громадянської ідентичності

Курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності» буде корисним для вчителів з історії, фахівців із виховної роботи, громадських та волонтерських організацій, які залучені до реалізації проєктів у сфері національно-патріотичного виховання. Про це повідомили у Львівській ОВА..

Освітня онлайн-платформа Зрозуміло презентувала курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності», який спрямований на формування української національної та громадянської ідентичності, поглиблення знань із новітньої історії України та розвиток волонтерських рухів.

Онлайн-курс розробили у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Згуртованість та стійкість українців нерозривно пов’язана із нашою національною ідентичністю. В лютому 2022-му росія розпочала повномасштабне вторгнення саме із метою знищити Україну та все українське.

Слухачі курсу дізнаються про:

  • становлення української національної ідентичності через подолання російських міфів;

  • подолання байдужості, меншовартості;

  • формування активної громадянської позиції;

  • українське волонтерство.

«Сьогодні сталий зв’язок громадян України зі співгромадянами на тимчасово окупованій території, а особливо – з дітьми та молоддю, забезпечується насамперед вчителями, батьками, волонтерами, які працюють у школах, закладах позашкільної освіти, волонтерських та молодіжних центрах, центрах ВПО, використовуючи й український освітній контент. Цей курс спрямований на формування української національної та громадянської ідентичності у населення, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України – її європейський вибір», – йдеться в описі курсу.

Зареєструйтесь зараз.

Онлайн-курс складається з восьми лекцій:

  • Україна: війна в Європі

  • Декомунізація та деколонізація: чому це важливо?

  • Громадянська ідентичність: подолання байдужості й меншовартості, формування активної громадянської позиції

  • Голодомор в Україні. Соціокультурні виміри

  • Українська національна ідентичність і подолання російських міфів

  • Політичні маніпуляції: як розпізнати і що їм протиставити?

  • Методика національно-патріотичного виховання

  • Українське волонтерство: еволюція феномену

Курс створений для вчителів з історії, фахівців із виховної роботи, громадських та волонтерських організацій, які залучені до реалізації проєктів у сфері національно-патріотичного виховання.

Він стане у пригоді й тим, хто хоче підвищити власний рівень знань про історію України, поглибити власні знання з новітньої історії, сучасних процесів державотворення та розвитку українського громадянського суспільства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ