Слухай онлайн
Cуспільство

Патрульні не дозволили випустити на маршрут несправні автобуси

Патрульні зранку перевірили виїзд на рейс маршруток з двох АТП – на одному з них механік отримав постанову, повідомила прес-служба Патрульної поліції Львівщини.

Зранку 5 травня, перед виїздом громадського транспорту на лінію, два АТП на вулиці Довгій та Навроцького чекав сюрприз. Патрульні приїхали проводити операцію «Перевізник». На одному із підприємств механік отримав постанову за ч.1 ст.128 КУпАП(Випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством). Штраф за таке 680 гривень. В присутності поліцейських він почав ретельніше перевіряти маршрутки і завернув 3 несправних автомобіля. Ще 1 завернули патрульні, оскільки, не було діючого полісу обов’язкового технічного контролю. 

На вулиці Навроцького патрульні завернули одразу дві маршрутки, оскільки ті були без протоколу технічного огляду. Тимчасово виїзд усього транспорту зупинили, оскільки в жодній з маршруток не було таких протоколів. За деякий час приїхав директор, в кабінеті якого лежали необхідні документи, які підтверджували справність маршруток. Він їх роздав усім водіям і випустив на лінію. Два автомобіля після огляду завернули механіки назад на АТП.

Нагадаємо, з 20 квітня в Україні триває операція «Перевізник». Патрульна поліція перевіряє перевізників на дотримання вимог чинного законодавства та правил дорожнього руху, аби знизити аварійність на дорогах і подбати про безпеку перевезень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");