Переможцем львівського етапу змагань на приз Василя Вірастюка став став харківянин Роман Новик
Слухай онлайн
Cуспільство

Переможцем львівського етапу змагань на приз Василя Вірастюка став став харків’янин Роман Новик

Переможцем богатирського турніру на приз Василя Вірастюка, який проходив сьогодні у Львові став харків’янин Роман Новик. Про це «Гал-info» повідомив прес-секретар концерну «Галнафтогаз» Олесь Пограничний. Друге і третє місце посіли, відповідно Олександр Шепель (Біла Церква) та Костянтин Ільїн (Чернівці). Господарі змагань – львів’яни зайняли лише 5-6 місце і таким чином не зможуть брати в подальших турах змагань. Водночас, за словами Олеся Пограничного, Василь Вірастюк відзначив як перспективного львів’янина Дениса Івченка.
 Змагання у Львові є один з етапів змагань на приз Василя Вірастюка, аналогічні турніри проходять в інших містах України, а їх переможчі потрапляють у фінал змагань, однак точна дата та місце його проведення на разі не відомі. Схожі з львівським турніри вже проводились в Харкові, Кіровограді та Івано-Франківську.
Змагання відбувалися у шести вправах: тяга 9-тонного бензовоза на відстань 15 метрів на час, супер-йок (310 кілограмів на 20 метрів на час), лог-ліфт – 120 кілограмів на кількість разів за хвилину, гуцульське каміння вагою 120, 135 і 155 кілограмів, яке треба закинути на бочку, перекидування колеса вагою 400 кілограмів 5 разів на час, прогулянка фермера з валізами по 120 кілограмів на руку на 40 метрів на час.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...