Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Перші «Аптечки школярам» отримали п'ять шкіл, зокрема й Львівщина

Компанія «SOCAR Energy Ukraine» передала п'яти школам (місто Київ, Київська, Львівська, Одеська, Черкаська області) 234 медичні набори для учнів. Збір коштів ще триває, долучитися до ініціативи «Аптечка для школярів» може кожен охочий.

Як повідомляє Міносвіти, до кожного медичного комплекту входить інструкція із психологічної допомоги для учнів та персоналу шкіл. Рекомендації створені в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської у Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, розроблення якої координує Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

«Укотре українці довели, що ми завжди згуртовані та готові допомогти. Завдяки партнерам нам вдалося реалізувати проєкт із забезпечення школярів аптечками, що допоможуть врятувати життя у разі небезпеки. Лише за місяць зібрали 420 тис. грн, на ці кошти закупили та передали школам 324 медичних набори. Хочу наголосити, що збір триває, ми плануємо допомогти й іншим школам. Тож приєднуйтесь до збору коштів!» – наголосив Ігор Орлов, директор мережі «SOCAR Energy Ukraine».

Партнером проєкту «SOCAR Energy Ukraine» є благодійна платформа «dobro.ua», експертну підтримку надає Міністерство освіти і науки України.

«Безперечно, безпека усіх учасників освітнього процесу – єдина умова, за якої учні та вчителі можуть перебувати у школі. Для цього ми спільно з освітянами та територіальними громадами працювали над облаштуванням укриттів. У той же час в укритті і школі обов’язково повинна бути аптечка, щоб у разі необхідності можна було надати першу медичну допомогу. Дякую ініціаторам проєкту SOCAR Energy Ukraine та dobro.ua за небайдужість і підтримку дітей та вчителів», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ