Слухай онлайн
Cуспільство

Під будівлею МВС вимагатимуть скасувати покарання за секс-послуги

Біля будівлі МВС у Києві у п’ятницю, 16 грудня, напередодні Міжнародного дня подолання насильства проти секс-працівників відбудеться акція «Скасуйте покарання за секс-роботу!». Про це певідмили організатори акцї.

Як наголосили організатори, секс-працівниці, чия робота в Україні переслідується за законом, зазнають необґрунтованого насильства та дискримінації як з боку клієнтів, так і з боку самих правоохоронців. Поліцейські шантажують та залякують секс-працівниць, які не можуть ефективно захистити свої права.

Відтак, 16 грудня 2016 року об 11:00, напередодні Міжнародного дня подолання насильства проти секс-працівників усіх запрошують на вуличну акцію перед будівлею Міністерства внутрішніх справ (вул. Богомольця, 10) із вимогою скасувати відповідальність за добровільну секс-роботу повнолітніх людей (ст. 181.1 Кодексу про адміністративні правопорушення).

Під час заходу секс-працівниці, правозахисники та активісти покажуть, яким чином відбувається переслідування та залякування через секс-роботу і закличуть правоохоронців припинити цю практику.

Спікери: Наталія Ісаєва, Легалайф-Україна, Олена Фіськова, Легалайф-Україна, Маргарита Тарасова, Центр інформації про права людини, Оксана Покальчук, Amnesty International Ukraine, Сергій Перникоза, Асоціація УМДПЛ.

Організатори: Центр інформації про права людини, Легалайф-Україна за організаційної підтримки програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Організатори наголошують, що відмова від покарання (декриміналізація) не означає легалізації. Учасники акції вимагатимуть скасувати відповідальність людей, які добровільно виконують секс-роботу, а не законодавчо врегулювати секс-бізнес.   

                

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ