Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Під час акції допомоги дітям з вадами зору «Почуйте всі!» Львівщина зібрала 22 мільйони гривень

У Львівській ОДА відбудеться підсумкова нарада з приводу проведення у Львівській області Всеукраїнської акції «Почуйте всі!» у 2009 році та передачі офтальмологічного медичного обладнання, медичній установі області, – повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Нарада пройде 5 березня 2010 року об 11.00 за адресою м. Львів, вул. Винниченка 18, каб. 257

 

Впродовж 2007-2009 років проведений благодійний захід «Почуйте всі!» у Львівський області дав можливість зібрати кошти на придбання офтольманологічного обладнення для дитячих лікарень області: у 2007 році-35,171 тис.грн., у 2008 році - 61,769 тис. грн.,  у 2009 році – 22 050,45 тис. грн.

 

Управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА у 2009 році спільно з структурами підрозділами облдержадміністрації, БФ «Серце до серця» та молодіжними громадськими організаціями провело акцію з 4 по 10 травня 2009 року. За підсумками проведеного  збору коштів Львівська область отримала  II  результат в Україні, зібравши на допомогу дітям з вадами зору  22 050,45 тис. грн. за які було придбано для Львівщини медичне обладнання  «Педіатричний авторефрактор plusopti X A 09».  

 

Благодійний фонд «Серце до Серця» – це Фонд, основною метою якого є збереження найціннішого, що у нас є – здоров’я у дітей. Тому Фонд займається закупівлею медичного обладнання для передачі в безоплатну оренду дитячим лікувальним закладам України. У цьому допомагають лікарі-фахівці, експерти, координатори медичних програм, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації. Для втілення в життя акціі-допомоги потрібні чималі кошти, тому фонд залучає до співпраці спонсорів. Але важливою також є підтримка тих, хто безпосередньо відчуває на собі потребу в доступності якісного медобслуговування, тому було організовано збір грошей з цією метою  у громадян України, який цього року пройде наприкінці квітня, щоб кожен бажаючий зміг долучитися до збору і внести свою лепту у спільну справу.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...