Слухай онлайн
Cуспільство

Після публікації в "Гал-інфо" у Славському взялись за елітні котеджі

У нещодавно опублікованій статті "Чому смердить у лісі поблизу "Карпатської казки" йшлося про те, що у селищі Славське поблизу гори Тростян низка приватних садиб, не маючи вигрібних ям, каналізаційні води роками (!) спускають прямо в карпатський ліс.

ʺГал-інфоʺ акцентувало увагу й на тому, що з поміж них ʺзнайшлисяʺ розкішні котеджі посадовця Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ігоря Грицака та його сина Остапа Грицака, які входять до складу відпочинкового комплексу ʺКарпатська казкаʺ. А також - житловий будинок колишнього директора-розпорядника ФГВФО Костянтина Ворушиліна.

В селищі Славське всі ці будинки стоять на одній вулиці – Волошина. Водночас на схилі гори в лісі – фактично навпроти котеджу, що належить Ігорю Грицаку, місцеві жителі показали журналісту ʺГал-інфоʺ недобудовану загальну вигрібну яму, яку мали б використовувати дані приватні садиби. До ями вела розірвана труба, з якої витікали нечистоти та текли з гори вниз: широким чорним смердючим струмком...

На даний час на факти забруднення довкілля ʺславськимиʺ котеджами поблизу гори Тростян, що були викладені в публікації ʺГал-інфоʺ та відповідних зверненнях, найоперативніше відреагувала Славська селищна рада.

Зокрема, відомо, що постійна депутатська комісія з питань охорони навколишнього середовища, природокористування та захисту лісів Славської селищної ради у складі її голови Василя Матіїва та членів комісії – Олексія Левковича та Миколи Хрипти, в присутності секретаря селищної ради Максима Ареф’єва, інспектора охорони природи Віталія Ставицького, ʺвстановила факт порушення вимог щодо поводження з відходами, а саме мало місце скидання рідких відходів за зовнішніми ознаками схожих на нечистотиʺ (цитуємо дослівно відповідь заступника Славського селищного голови з питань виконавчих органів Володимира Безеги, яку отримав автор публікації Віктор Корнієнко).

Даний посадовець також повідомив, що Славською селищною радою було скеровано листи Ігорю Грицаку, Остапу Грицаку та Костянтину Ворушиліну ʺпро усунення в п’ятнадцятиденний термін порушення щодо поводження з відходами, а саме: привести у відповідність септики каналізування згідно вимог або встановити ліцензовані системи каналізаціїʺ.

Окрім того, було повідомлено, що ʺрозпорядженням заступника Славського селищного голови створена тимчасова комісія Славської селищної ради із залученням заступника начальника управління – начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Сколівського районного управління ГУ Держспоживслужби у Львівській області Щербановича І.Л. та помічника лікаря-епідеміолога відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Семенів Н.В., яка 16.08.2019 р. буде працювати по даному факту на місціʺ.

Із вищеназваної відповіді відомо й про те, що Славською селищною радою скеровано листа в Державну екологічну інспекцію у Львівській області ʺпро надання вповноважених працівників щодо взяття (відбору) проб грунтів та відходів для притягнення даних громадян до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавствомʺ.

ʺГал-інфоʺ має намір і надалі стежити за тим, як Славська селищна рада, контролюючі органи усувають порушення санітарного та екологічного законодавств, правил благоустрою власниками елітних котеджів поблизу гори Тростян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");