Слухай онлайн
Cуспільство

Після трьох років ув’язнення в Лівії українські моряки повернулись додому

Як інформує 19 червня Офіс Президента України, у Міжнародному аеропорту ʺБориспільʺ приземлився спеціальний рейс з 14 громадянами України – членами екіпажу танкера ʺРутаʺ, які повернулися додому після понад трьох років ув'язнення в Лівії.
Фото: Офіс Президента України
Фото: Офіс Президента України

Президент Володимир Зеленський привітав прибуття співгромадян на батьківщину.  

ʺЦе наше завдання – повертати українських громадян. Я дуже радий, що майже через три з половиною роки 14 членів екіпажу танкера ʺРутаʺ, які були за ґратами в Лівії, повернулися додому. Я радий за них, за їхні сім’їʺ, – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави подякував за успішну роботу Міністерству закордонних справ, Службі безпеки України, а також усім небайдужим, хто допомагав.

У квітні 2017 року в Лівії українських моряків затримали за звинуваченням у причетності до контрабанди нафтопродуктів. Через складну внутрішньополітичну та безпекову ситуацію в цій країні розгляд справи українців лівійськими судовими інстанціями не завершувався впродовж тривалого періоду.

Завдяки скоординованим діям відповідних органів влади України вдалося досягти результату в перемовинах з лівійською стороною та повернути наших громадян на батьківщину.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ