Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Поблизу Львова створять стрілецький тир

Сьогодні, 17 лютого, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати надали дозвіл ЛКП "Спортресурс" на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у селах Великі Грибовичі і Малехів та розроблення детального плану території для використання її як стрілецького тиру. "За" таке рішення проголосував 51 депутат, інформує кореспондент Гал-інфо.
Фото - Zaxid.net

Йдеться про ділянку орієнтовною площею 25 га. Там планую облаштувати стрілецький тир, стрільбище, гостьову автостоянку та об’єкти придорожнього сервісу для відвідувачів.

Метою цього є розвиток стрілецького спорту на території Львівської міської територіальної громади та проведення стрілецьких навчань для населення.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, є дуже необхідним для міста.

"Зараз така ситуація, що треба сприяти всім, хто хоче займатися стрілецькою справою. Тому окрім створення тиру на Грибовичах, ми в цій програмі передбачаємо фінансову підтримку для всіх, хто надає відповідні послуги. Стосовно СКА був візит міністра оборони, під час якого було прийнято рішення серйозно перебудувати цей комплекс та привести його до належного стану. Якщо говорити про тир на вул. Єрошенка, то я туди їздив, спілкувався з мешканцями, спортсменами. Ми однозначно зобов’язані їм допомогти. Обласна рада їм на рік виділяє 900 тисяч гривень, цього недостатньо.

Враховуючи загрозу, яка є перед нашою державою, ми маємо вибудовувати територіальну оборону, сильнішу ніж в Швейцарії і Ізраїлі. В цих країнах кожен громадянин вміє володіти зброєю. Щоб досягти такого ж рівня, нам потрібно розбудовувати не один і не два таких стрільбища. Тому зараз ми запускаємо в роботу створення стрілецького тиру по цій ухвалі, а паралельно опрацьовуємо наступні ділянки. Наразі бюджетних коштів не виділяємо, а будемо приймати рішення, коли будемо мати повну картину щодо наших планів», – наголосив сказав Андрій Садовий.

Натомість, під час обговорення депутат Львівської міської ради Юрій Ломага зазначив, що вказана ділянка є не найкращим рішенням, адже вона межує із господарствами людей.

"Думаю, що будувати стрілецький тир конкретно на цій земельній ділянці не надто добра ідея. До найближчого будинку там, фактично, 200 метрів. Вікна людей та городи виходитимуть просто на стрільбище. Напевно це не надто безпечно. Ми пропонували міському голові іншу земельну ділянку. Є ділянки, які реально використати для функціонування стрілецького тиру та убезпечити громадян від несприятливих обставин. Людське життя – це найвища цінність. Напевно міський голова робив це з найкращими намірами, але можливо трохи не розібрався у цьому питанні", - сказав Юрій Ломага. 

Також, під час обговорення цього питання було прийнято рішення про створення робочої групи, в яку увійдуть профільні фахівці зі стрілецької справи, представники кожної депутатської фракції та мешканці прилеглих території.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ