Слухай онлайн
Здоров'я

Показники рівня епіднебезпеки на Львівщині знаходяться в межах норми

На сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що ситуація на Львівщині стабілізувалася, проте, після закінчення святкового періоду збільшилась мобільність населення, що може призвести до збільшення кількості захворювань вже наступного тижня, - інформує 7 травня пресслужба ЛОДА.
Фото Олена Ляхович

Разом з тим, показники, згідно з якими визначається рівень епідситуації на певній території, на Львівщині тримаються в межах норми:

  • коефіцієнт виявлення нових випадків – близько 14 % (гранична межа – 20 %);

  • кількість госпіталізованих на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів – 28  (гранична межа – 60 );

  • завантаженість ліжок з киснем – 43 % (гранична межа – 65 %).

Показники граничної межі – це показники, при досягненні яких територію відносять до ʺчервоноїʺ зони епіднебезпеки.

ʺЗавантаженість ліжок складає 37,3 %. Ліжкова мережа по області не змінилася – це 4775 ліжок, з яких більше ніж 90 % забезпечені киснем. 27 закладів охорони здоров’я визначено на Львівщині для прийому ковідних хворих, 3 з них – до роботи з пацієнтами ще не залучаються, оскільки кількість госпіталізованих з ковідом на разі зменшиласяʺ, - розповів Орест Чемерис.

Щодо вакцинації на Львівщині:

  • за останню добу провакциновано 2789 осіб;

  • станом на сьогодні в області провакциновано 56 580 осіб;

  • на разі Львівщина знаходиться на третьому місці по темпах вакцинації в Україні після міста Києва (87 704) та Дніпропетровської області (66 384);

  • по Львівській області вакциною  ʺCovieshieldʺ  провакциновано – 38 393 особи, ʺAstra Zenecaʺ - 12 730, ʺCoronavacʺ - 3489, ʺPfizerʺ - 1968 осіб.

ʺВірусом вражаються більше люди молодого і середнього віку, без супутніх патологій, вони поступають в лікарні з симптомами пневмонії у важкому стані або у стані середнього ступеня важкості. Як правило, такі пацієнти кисневозалежні. Особи, що перенесли ковід, часто мають постковідні наслідки, які проявляються з вираженими та стійкими проявами загальної слабкості та серцево-судинними захворюваннями. Ковід безслідно не проходить, тому вкотре наголошуємо, що потрібно берегти себе, щоб не наражати ні себе, ні близьких на небезпекуʺ, - наголосив директор департаменту здоров’я Львівської ОДА.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, за добу на Львівщині підтвердили 256 випадків COVID-19/

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ