Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Політики правого табору не раз зраджували принципи Бандери – ЛОО Партії регіонів

Ми розділяємо стурбованість громадськості Львівщини останніми подіями навколо постаті Степана Бандери.. Про це йдеться в заяві Львівської обласної організації Партії регіонів, яку оприлюднила прес-служба парторганізації.

У той же час, сказано у заяві, не меншу стурбованість у багатьох людей викликає реакція на це багатьох ультраполітиків з так званого національно-патріотичного табору.

«Будучи протягом тривалого часу при владі в регіоні, вони своїми діями, своїм відношенням до людей не один раз зраджували принципи С.Бандери, топталися по його пам’яті, бо не будували, а фактично руйнували Україну», – заявила ПР.

«Як далекі від справжніх демократичних та й християнських засад заяви І.Фаріон, що не визнає регіоналів людьми. Не її це справа, та й кінець такої філософії печальний. В історії вже було немало прикладів коли політики ділили людей за політичними, расовими чи релігійними ознаками. Чим це закінчувалось. Потрясінням для держав, трагедією народів.

Львівська обласна організація Партії регіонів категорично відкидає звинувачення на адресу Президента та Уряду держави в проведенні антиукраїнської політики, бо саме їхніми зусиллями робиться все можливе для зміцнення економіки держави, виходу її з фінансово-економічної кризи.

Сьогодні кожен громадянин розуміє, що для зміцнення нашої державності потрібні істотні реформи у всіх сферах суспільного, громадського життя, а у першу чергу вдосконалення ефективності адміністративно-управлінського механізму.

Не простий це шлях. За двадцять років незалежності для побудови справді демократичної держави з ефективною економікою та справедливим соціальним захистом зроблено дуже небагато. Саме це повинно нас сьогодні об’єднувати і в авангарді цих процесів мають бути справжні патріоти України. Без сумніву ними є галичани.

Львівська обласна організація ПР і надалі робитиме все можливе для соціально-економічного розвитку рідного краю, збагаченню його культури, збереженню історичної спадщини.

Сподіваємося, що така позиція знайде підтримку як в людей так і в усіх політичних сил», – сказано в заяві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ