Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Польща не обмежуватиме перелік українських продуктів, що перевозитимуть транзитом

Польща не обмежуватиме перелік українських продуктів, які перевозитимуться транзитом через її територію. Польська сторона контролюватиме транзит відповідно до правил, які вона встановить.

Про це в етері телеканалу BBC World News повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, пише Урядовий портал

Що стосується імпорту української агропродукції в країни Східної Європи, то, як зазначив Сольський, зараз ведуться переговори за участю Єврокомісії.

Очільник Мінагрополітики наголосив: українські фермери розуміють своїх колег за кордоном і хочуть, щоб усім було комфортно працювати разом. Але перед українськими аграріями стоїть більша проблема – війна. Україна, підкреслив він, не кине своїх фермерів і захищатиме їхню позицію. 

«Наші аграрії зазнають величезних збитків не тільки через те, що не можуть експортувати свою продукцію. російські військові грабують ферми та елеватори, мінують українські поля та крадуть урожай. Тому український Уряд робитиме все можливе, щоб захистити наших аграріїв та мінімізувати їхні втрати», — сказав Микола Сольський.

Нагадаємо, транзит української сільськогосподарської продукції через Польщу запрацює вночі з 20-го на 21-ше квітня 2023 року. Обсяги аграрних транзитних товарів через цю країну, а також через Угорщину та Словаччину не обмежуються.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ