Слухай онлайн
Cуспільство

Понад 1000 осіб залучено для патрулювання Львівської області

Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
1/2
Як повідомили 27 березня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, враховуючи нову постанову уряду від 25 березня з'явились уточнені питання в частині карантинних заходів, зокрема чітке регламентоване обмеження в перевезеннях. Про це сьогодні, 27 березня, йшлося під час брифінгу у Львівській ОДА.

"Будь-які міжміські, міжобласні перевезення заборонено, допускаються перевезення виключно в порядку де замовником є підприємства чи установи, які належать до списку підприємств, які забезпечують життєдіяльність області. Сформовано чіткі вимоги, що на таких перевезеннях можна перевозити лише на сидячих місцях, а самі перевезення відбуваються за маршрутами, що їх затвердила національна поліція", - наголосив заступник голови Тарас Грень.

За його словами, перевезення медиків відбувають в порядку спеціальних регулярних перевезень. Найбільш оптимально спрацював госпіталь у Винниках, є укладені всі договори, тож перевезення відбуваються систематично. Щодо інфекційної лікарні, відпрацьовується налаштування таких перевезень. Так само стоїть питання стосовно всіх інших медичних закладів, робота триває. Найближчим часом це питання буде вичерпано. 

У посиленому режимі несуть службу правоохоронці від самого початку запровадження карантинних заходів.

"Понад 1000 осіб залучено для патрулювання області. Плюс більше 90 нарядів як автомобільних так, і піших парулюєть і реагують на порушення. Ми уже склали більше 80 протоколів", - розповів Дмитро Міхалець.

За словами правоохоронця, масових заходів нема, великого скупчення людей не фіксується, а перед неділею спільно з ЛОДА проведуть роботу щодо конфесій, аби не скупчувалися у церквах.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщині запустили інтернет-платформу "STOP COVID-19".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");