Слухай онлайн
Політика

Понад 200 тисяч людей стали жертвами терактів в ісламських країнах

За останні п'ять років в результаті терористичних актів в ісламських країнах були поранені або вбиті понад 200 тис. осіб, повідомляє агентство "Анадолу" з посиланням на дані Антитерористичної коаліції ісламських країн.

За цей період терористи своїми атаками завдали економіці цих країн збиток в $ 348 млрд.

Найбільш постраждалими від терактів країнами названі Ірак, Афганістан, Пакистан і Нігерія: понад 70% жертв від терористичних атак припали на ці чотири держави.

Як повідомлялося раніше, міжнародна група експертів з Інституту економіки та миру Сіднейського університету представила нову доповідь про рейтинг тероризму в світі - The Global Terrorism Index 2017. Як пише у своїй статті для "DT.UA" експерт Олександр Кореньков з Центру вивчення повстанських рухів, результати рейтингу ламають один з поширених стереотипів щодо тероризму в Європі. А саме те, що Західний світ — Північна Америка і Європа — є головною мішенню сучасних терористів. Всього ж, як зазначає Кореньков, таких стереотипів є три. У рейтингу терористичної загрози  2017 року Україна — перша серед європейських країн. 

"Дзеркало тижня.Україна"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...