Слухай онлайн
Економіка

Понад 25 млн грн скерували торік на ремонт харчоблоків освітніх закладів Львівщини

Торік на Львівщині для оновлення харчоблоків 106 закладів освіти скерували освітню субвенцію у розмірі понад 25 млн гривень.
фото ілюстративне

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Як зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, окрім того, за рахунок коштів з місцевих бюджетів у 153 харчоблоках закладів освіти покращили матеріальну базу: закупили технологічне обладнання (електроплити, електром’ясорубки, картоплечистки тощо) та холодильне обладнання.

“Оновлене обладнання покращить технологічні процеси приготування страв, сприятиме переходу до здорового харчування. У 250 харчоблоках закладів загальної середньої освіти області впровадили постійно діючі процедури, засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках при забезпеченні школярів гарячим харчуванням та реалізації харчових продуктів”, - зазначив Олег Паска.  

Нагадаємо, за ініціативою та під патронатом першої леді Олени Зеленської в Україні триває реформа шкільного харчування.

На початку листопада у Львові провели форум, де порушили питання безпечності та якості системи шкільного харчування, проєктному підходу в переоснащенні харчоблоків закладів освіти, якісним критеріям публічних закупівель, новітнім стандартам громадського харчування.

Також в області в межах  проєкту “Почуй лікаря” з ініціативи голови Львівської облдержадміністрації студенти-медики розповідають школярам про важливість якісного і здорового харчування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ