Слухай онлайн
Cуспільство

Порошенко наполягає: перемир’я це не слабкість України, це – сила

Вчорашній день буде вписаний золотими літерами в історію Збройних Сил України. Про це Президент Петро Порошенко сказав під час зустрічі з керівниками фракцій Верховної Ради.

«Високопрофесійні відважні дії українських «кіборгів» в Донецькому аеропорту, дуже добре організоване керівництво військами, своєчасне введення резервів дозволили вчора здійснити неможливе», - повідомив Петро Порошенко.

«Це все робиться для того, щоб ми чітко продемонстрували, що перемир’я це не слабкість України, це – сила. І той, хто спробує цинічно і підступно порушити його, заплатить за це життям», - наголосив Президент.

За його словами, зараз відбувається перегрупування військ та вводяться додаткові підрозділи, які пройшли бойове злагодження для відновлення боєздатності на найбільш небезпечних точках. За словами Петра Порошенка, за останні 4 місяці українська армія була значно посилена.

Президент подякував керівникам фракцій парламенту, які підтримали указ про мобілізацію. «Ця мобілізація дасть можливість посилити наші Збройні Сили. Одночасно з нею пов’язана ротація наших військовослужбовців, які перебувають на фронті. Це потрібно для того, щоб вони мали можливість побувати вдома, відновити боєздатність», - наголосив Петро Порошенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ