Слухай онлайн
Кримінал

Посадовця «Міжнародного аеропорту «Львів» покарають за корупцію

Прокуратура вимагає дисциплінарного покарання за корупцію посадовцеві «Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького». Про це Гал-іфно повідомили в прес-служба прокуратури Львівської області.

Апеляційним судом Львівської області підтримано позицію органів прокуратури та залишено в силі рішення суду першої інстанції, відповідно до якого начальника служби радіотехнічного забезпечення ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» визнано винним у порушенні вимог фінансового контролю.

Вказана особа несвоєчасно повідомила НАЗК про суттєві зміни у майновому стані – придбання автомобіля «SUBARU FORESTER» за понад 200 тис грн.

За цим фактом, працівниками УЗЕ у Львівській області складено адмінпротокол за ч.2 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), а згодом на посадовця накладено стягнення у вигляді штрафу.

Крім цього, перед керівництвом держпідприємства, Львівська місцева прокуратура №2 ініціювала питання щодо притягнення порушника до дисциплінарної відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ