Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Пошук найефективнішого фільтра для води

У нинішній екологічній обстановці ефективність фільтра могла б визначатися ступенем очищення води, що споживається. Але це лишком простий підхід. Адже є ще певні умови, з якими теж необхідно рахуватися.

Які чинники впливають на вибір фільтраційної системи

Якість очищення води завжди буде на першому місці. Не остання роль і у цінового фактора. Не кожен може собі дозволити установку дорогої системи, тим більше, що її установка може виявитися нелогічною: адже не вся вода потребує ідеального очищення до рівня дистильованої, та й середній обсяг споживання слід розрахувати. Також важливо врахувати максимально допустимий простір, куди планується встановити фільтр для води. Не завжди в будинку або офісі вистачає місця під громіздкі системи. Підсумуємо основні фактори, що впливають на вибір фільтра для води:

  • необхідна ступінь очищення;
  • вартість;
  • потреба в додатковому просторі;
  • середній обсяг води, що потребує очищення.

Види фільтрів для води

З усього різноманіття досить складно зупинити вибір на конкретній моделі фільтраційної системи. Часом навіть не обійтися без консультації фахівця. В цілому ж остаточне рішення завжди за вами. З усього асортименту, який пропонують виробники, можна виділити такі водяні фільтри:

  • проточні механічного очищення;
  • типу глека;
  • зворотноосмотичні;
  • насадки на кран;
  • настільні;
  • системи з установкою під мийку.

Також фільтри можна розділяти за типом використовуваного очищення. Воно буває фізико-хімічне, іонообмінне те мембранне. Якщо ж заглиблюватися, то варіантів фільтраційних систем виявиться набагато більше, але це інша тема. Купівля побутового фільтра для води не потребуватиме занадто глибоких знань.

Який фільтр підходить саме вам

Безумовно, найкраща система очищення на сьогодні — це зворотний осмос. Але якщо ваша вода береться зі свердловини і ви вирішили очищувати її тільки від механічних частинок, заодно знизивши жорсткість, то порівняно дорога і габаритна зворотноосмотична фільтрація — не найкращий вибір. Можна обійтися більш скромним бюджетом, використовуючи фільтр-пом'якшувач і проточний фільтр грубої очистки.

По суті, така ж схема вибору оптимального фільтра для води стосується будь-якої приватної ситуації, в якій потрібно врахувати всі чинники.

Вкладаючи кошти в очищення води, ви зміцнюєте здоров'я членів своєї сім'ї і економите на потенційному ремонті побутової техніки, а також заміні зношених передчасно ділянок системи водопостачання, продовжуєте термін служби кухонного начиння і посуду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ