Слухай онлайн
Cуспільство

Представництво ЄС та Львівський університет проведуть "День кар’єри"

Львівський національний університет імені Івана Франка та Інформаційний центр ЄС запрошують взяти участь у «Дні кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні, який відбуватиметься упродовж 21-22 жовтня 2020 року в онлайн-форматі.

«День кар’єри ЄС» відбувається у Львівському університеті вже вчетверте і традиційно об’єднує сотні осіб, зацікавлених в розвитку міжнародного співробітництва та кар’єри. Цей  захід має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Партнерами заходу є відомі міжнародні компанії - Nexia DK, PwC, KPMG, Rolan Berger, BPO Nextdoor,  ПрАТ «Концерн Хлібпром».

Розпочнеться «День кар’єри ЄС 2020» 21 жовтня о 10.00 вітальними словами від організаторів, а вже о 10.30 стартує панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція». Провідні експерти дискутуватимуть про тенденції на ринку праці, а також вплив процесів європейської інтеграції на український бізнес і зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок, шукатимуть спільно шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці. До дискусії запрошені представниця урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій у Західному регіоні UkraineInvest Ольга Сивак,  керівник львівського офісу міжнародної  компанії КПМГ Максим Войцеховський, CEO міжнародної компанії BPO Nextdoor, засновник gelato.in.ua Юрій Підсадний, а також керівниця Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Львівського університету Ірина Сновидович. У другій частині дискусії інституційна координаторка програми Еразмус+ Оксана Краєвська, менеджер проекту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» Денис Черніков, CEO і співвласник TS Management Group і учасник понад 30 міжнародних проєктів Тарас Яворський та студентка, волонтерка Інформаційного центру ЄС, випускниця EU Study Days Уляна-Олександра Свелеба обговорюватимуть молодіжну політику та освітні можливості ЄС для української молоді,  перспективи й виклики глобального освітнього простору  та кар’єрні шанси випускників на європейському ринку праці.

Трансляція вестиметься на Фейсбук-сторінку Університету та Youtube-канал Представництва ЄС в Україні. Детальніша інформація – за посиланням.  

Крім того, упродовж 21-22 жовтня міжнародні компанії, молодіжні громадські організації та проєкти презентуватимуть свої пропозиції та можливості для молоді на Онлайн-ярмарку вакансій ЄС. Свої вакансії для студентів вже представили Nexia DK, PwC, KPMG, Rolan Berger, BPO Nextdoor,  «Хлібпром», JTI, Zone300, Leobit.

Молоді люди також  зможуть поспілкуватися у спеціально створених для цього бесідах у Telegram із представниками компаній і дізнатися про програми стажувань та практики, переваги участі в міжнародних громадських організаціях, проектах розвитку бізнесу. Серед учасників – молодіжні міжнародні організації AIESEC, AEGEE, команда ENACTUS LNU, європейські програми стипендійної підтримки ERASMUS+ та DAAD, Школа стійкого підприємництва Горста Рогуша.

Про актуальні можливості для випускників Львівського університету усі зацікавлені зможуть дізнатися у наших учасників – Асоціації випускників ЛНУ ім. Івана Франка.

Також відбудуться спеціальні тематичні тренінги від міжнародних компаній-партнерів проєкту.  Тренінги спрямовані на розвиток кар’єри та  навичок для роботи в командах  на європейських ринках та за європейськими стандартами.

Зокрема, 21 жовтня транслюватимуться тренінги: «Кар’єра точно в ціль» від KPMG, «Конфлікти: як перетворити «-» на «+»» від Nexia DK,  «Кроскультурна комунікація і навички майбутнього» BPO Nextdoor. 22 жовтня з 11.00 відбудеться тренінг «Критичне мислення» від фахівців «Хліброму»,  «Робота в команді» від PWC, а також практичні кейси аналізу на англомовному тренінгу від Rolan Berger «Practical analysis in strategy consulting».

По завершенню кожного із тренінгів фахівці компаній оголосять своїх переможців конкурсу на найкраще студентське резюме CV Awords, що стартував ще 8 жовтня, а також розіграють брендовану продукцію серед учасників. Окрім того, 22 жовтня незалежні експерти також оголосять переможців конкурсу студентського резюме. Зокрема, рекрутер Львівської консалтингової групи Оксана Абраменко проведе аналіз резюме, які були надіслані на конкурс та оголосить про три найкращі резюме.

Детальний розклад доступний за посиланням.

Трансляція прямого ефіру тренінгів та розіграшів відбуватиметься на facebook-сторінці Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом, де всі зацікавлені теж зможуть поставити свої запитання до представників компаній.

Насичена програма, провідні компанії, місцеві та іноземні експерти, волонтерство і стипендійні можливості – організатори впевнені, що кожен зможе знайти корисну інформацію та активності для себе.

Актуальна інформація, програма та реєстрація – на сайті події.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ