Слухай онлайн
Cуспільство

Президент вшанував пам'ять загиблих у теракті в Парижі 7 січня

Президент вшанував пам'ять загиблих у теракті в Парижі 7 січня. Повідомили у прес-службі президента України.

Президент Петро Порошенко поклав квіти біля Посольства Франції в Україні, вшанувавши пам’ять загиблих в результаті теракту в Парижі 7 січня. «Je Suis Charlie (Я також Шарлі)», - повторив Глава держави слова тисяч французів, які вийшли на вулиці на підтримку вбитих журналістів видання Charlie Hebdo.

Президент зробив запис в Книзі співчуття в Посольстві та висловив слова глибокого співчуття і підтримки Надзвичайному і Повноважному Послу Франції в Україні Алену Ремі. Петро Порошенко зазначив, що Україна відчуває глибокий сум з приводу трагічних подій, а також солідарність та єдність з Францією в боротьбі з тероризмом. «Україна знає, що таке боротьба з тероризмом», - наголосив Петро Порошенко. Зокрема, мова йде про вибух в барі в Харкові, напад на офіс волонтерів в Одесі, а також «терористичні атаки, які відбуваються на окупован их територіях Донецької та Луганської областей».

Президент зазначив, що був вражений реакцією світу та французького народу на трагічні події 7 січня в Парижі. «В першу годину після терористичної атаки сотні тисяч французів, парижан та тих, хто в той час були у Франції, вийшли на вулицю для того, щоб продемонструвати свою готовність боротися з тероризмом, свою толерантність та систему цінностей – цінностей свободи слова, свободи зібрань, свободи як однієї з базових основ французької демократії», - наголосив Петро Порошенко.

«Україна вдячна Франції за її допомогу, за солідарність в боротьбі з тероризмом на українській землі. І Україна солідарна з Францією в її боротьбі з терором», - зазначив Глава держави. Президент додав, що Україна сподівається, що операція по звільненню заручників, яка нині триває у Франції, буде завершена успішно і терористи будуть притягнуті до відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ