Слухай онлайн
Cуспільство  |  Війна на Донбасі

Проблеми населених пунктів в зоні АТО

У містах та селах бракує води, є проблеми з електропостачанням та безпекою, - Дзеркало тижня.

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів про наявні проблеми з водо-, тепло- та енергопостачанням прифронтових населених пунктів.

Так, за його словами, у Майорську існує проблема збереження тепла у холодну пору року.

"У Майорську вже сьогодні треба думати над тим, як перезимують мешканці пошкоджених під час обстрілів багатоповерхівок. Відновлювати там центральне опалювання недоцільно – у будинках залишається жити менше половини мешканців",- наголосив Павло Жебрівський.

Крім того, існують проблеми з вивозом сміття та чищенням каналізації. Вирішити проблему сміття місцевій адміністрації допоможуть волонтери, а на відновлення каналізації виділять гроші з обласного бюджету.

У Жованці рік відсутнє енергопостачання, для потреб місцевих мешканців працюють п'ять бензогенераторів.

"Дорога, якою дістаються до КПВВ "Майорськ" місцеві мешканці, прострілюється снайперами. Люди просять "антиснайперської програми". Така напевно є, але не у розпорядженні військово-цивільних адміністрацій",  - зазначив голова Донецької ВЦА.

З понеділка, 18 червня, ремонтні бригади Торецького РЕМ почнуть прокладати лінії електропередач по місцевості, яка не прострілюється бойовиками НЗФ Донбасу.

"У Бахмутці, крім ремонту внутрішніх електромереж, гостро стоїть питання водопостачання (на окупованій території смт Зайцево дев'ять пошкоджень водоводу), колодязі у Бахмутці замулені; питну воду підвозять двічі на тиждень представники організації "Люди в біді", але місцеві мешканці кажуть, що влітку її не вистачає. Що стосується води технічної, то одне з можливих рішень – провести обслуговування місцевої насосної станції та поставити на ній окремий генератор", - додав Павло Жебрівський.

Дзеркало тижня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ