Слухай онлайн
Cуспільство

Prometheus запустив курс "Основи програмування CS50 2019" та офлайн-хаби для студентів

Паралельно із запуском онлайн-курсу в українських університетах стартувало вивчення гарвардської програми у змішаному форматі. Також в Україні почнуть працювати офлайн-хаби, які допоможуть слухачам краще засвоїти матеріали. Про це повідомляє прес-служба Prometheus.

Курс "CS50: Основи програмування" (CS50: Introduction to Computer Science) від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для програмістів-початківців у світі. Від сьогодні найновіша версія цього курсу у перекладі українською мовою доступна на освітній платформі "Prometheus". Паралельно із запуском онлайн-курсу в українських університетах стартувало вивчення гарвардської програми у змішаному форматі. Також в Україні почнуть працювати офлайн-хаби, які допоможуть слухачам краще засвоїти матеріали.

Курс "Основи програмування CS50 2019" розрахований як на новачків, так і на тих слухачів, які вже мають стартовий досвід в програмуванні.

Пройшовши цей курс, слухачі отримають:

  • Широке і ґрунтовне розуміння інформатики та програмування.
  • Зрозуміють, як мислити алгоритмічно та ефективно розв’язувати задачі за допомогою

програмування.

  • Дізнаються, що таке абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю,

основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і веб-розробка.

  • Опанують основи одразу кількох мов програмування, зокрема, C, Python і JavaScript, а також

технологіям SQL, CSS і HTML.

  • Познайомляться з процесом розробки та презентації власного проекту з програмування.

На допомогу в опануванні матеріалу "Prometheus" ініціював запуск офлайн-хабів. Це такі місця, де група, яка проходить онлайн-курс, зможе збиратися раз на тиждень, щоб обговорити складні моменти з ментором фахівцем. Свою допомогу у відкритті хабів (приміщення та спеціалістів) запропонували університети у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Кривому Розі.

Записатися на курс можна за посиланням.

Аби приєднатися до офлайн-хабу, потрібно заповнити анкету.

Переклад курсу став можливим за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Фонду BrainBasket. Міжнародний фонд "Відродження", заснований Джорджем Соросом, є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні, яка розвиває відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ