Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Проти службових осіб одного зі львівських приватних підприємств порушено кримінальну справу за фінансові махінації

Працівники податкової міліції викрили факт ухилення від повернення виторгу в іноземній валюті в особливо великих розмірах службовими особами приватного підприємства. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю ДПА у Львівській області.

Під час перевірки працівники податкової міліції з’ясували, що одне із львівських приватних підприємств уклало контракт з фірмою, яка знаходиться у Великобританії, та здійснило експорт лісоматеріалів на загальну суму більше одного мільйона доларів США.
Згодом одну частину коштів за експортовану продукцію було повернуто, а іншу - в розмірі півмільйона не повернуто. Хоча відповідно до діючого законодавства виторг в іноземній валюті підлягає зарахуванню (поверненню) на валютні рахунки в уповноважених банках у терміни зазначені в контрактах, але не пізніше 90 календарних днів з дати митного оформлення продукції, що експортується.
На момент перевірки півмільйона доларів США англійською фірмою так і не було повернуто. Жодних дій, спрямованих на повернення валютної виручки в Україну до травня 2006 р. службовими особами приватного підприємства вчинено не було.
За фактом ухилення від повернення виторгу в іноземній валюті в особливо великих розмірах службовими особами приватного підприємства за ч.3 ст.207 КК України порушено кримінальну справу. Триває розслідування.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ