Слухай онлайн
Політика

На Львівщині представили нового керівника Мостиської РДА

Сьогодні, 16 грудня, керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська представила громаді Мостиського району голову районної державної адміністрації Любомира Галіва. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.
Керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська представила громаді Мостиського району голову районної державної адміністрації Любомира Галіва

“Вітаємо вас і вашу громаду, бажаємо перш за все мудрості, терпіння, сили та вміння спрацювати ефективно. Варто відзначити також весь колектив, який стане надійним плечем для нового керівника. Як би не складалась політична ситуація, ми всі живемо на цій землі і зацікавленні у її розвитку, тож працюймо разом і спільними зусиллями досягнімо успіху”, - зазначила Маріанна Вільшинська.

Під час зустрічі з громадою Любомир Галів окреслив громаді першочергові завдання на новій посаді.

Зазначимо, Любомира Теофіловича Галіва призначено очільником Мостиської районної державної адміністрації відповідно до Розпорядження Президента України Володимира Зеленського №474/2019-рп.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 11 грудня Володимир Зеленський призначив дев'ять голів райдержадміністрацій на Львівщині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ