Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство  |  Здоров'я

Будівля на вул. Коновальця - питання вдруге перенесли

Сьогодні, 10 жовтня, депутати мали розглянути питання «Про реорганізацію комунального закладу Львівської обласної ради «Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій» шляхом приєднання його до КЗ ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит», яке було внесене у порядок денний під №9. На початку сесії питання перенесли на наступну сесію, передає Гал-інфо.

Також депутати перенесли питання «Про реорганізацію комунального закладу Львівської обласної ради «Дитячий туберкульозний санаторій» шляхом приєднання його до КЗ ЛОР «Львівський обласний протитуберкульозний диспансер».

Нагадаємо, що приміщення «Комунальної дитячої кардіоревматологічного санаторію» є у Львові на вул. Є. Коновальця, 116.

У проекті рішення йдеться про реорганізацію «Комунального дитячого кардіоревматологічного санаторію» шляхом приєднання його до  КЗ ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит».

У разі позитивного рішення депутатів, КЗ ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» стане правонаступником майна, прав та обов’язків комунального закладу Львівської обласної ради  «Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій».

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, під час сесії Львівської обласної ради 19 вересня, під стінами облради активіст Андрій Вихопень влаштував одиночний протест проти цього рішення.

В руках він тримав листочок із написом: «Депутати! Не голосуйте за ліквідацію дитячого кардіоревматологічного санаторію. ПР718-ПР».

Активіст пояснив, що санаторій розміщується на вулиці Коновальця у Львові і його будівля є дуже привабливою з комерційної точки зору.

Депутати вже переносили це питання 19 вересня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ