Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

"Регіонал" Сендак заступився за президента й уряд

Позачергову сесію Львівської облради назвати сесією доволі складно, заявив голова фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді Михайло Сендак.

За його словами, згідно регламенту обласної ради позачергова сесія обласної ради проводиться поза будинком обласної ради у разі запровадження в Україні або на території області надзвичайного стану. Тому сьогоднішній захід – це більше політичний мітинг депутатів, обраних до обласної ради. Те, що засідання відбуватиметься не у сесійній залі, автоматично не дасть змоги усім політичним силам висловити свою позицію з цього питання.

«Немає також і юридичних підстав скликати позачергове засідання, адже наразі ухвали Вищого адміністративного суду щодо скасування звання Героя України Степанові Бандері не існує», – каже він.

На думку Сендака, звинувачення, які звучать у проекті заяви сесії Львівської обласної ради, несуть відверто антипрезидентський та антиурядовий характер. Хоча, ані діючий Президент України, ані уряд не мають відношення ні до присвоєння, ні до скасування почесного звання Героя України Степанові Бандері та Роману Шухевичу.

«Питання розглядається у суді, і треба пам‘ятати, що ніхто, в тому числі депутатський корпус, не може впливати на роботу судової гілки влади», – зазначив голова фракції. .

«Зараз представники ВО «Свобода» активно обговорюють питання щодо вищого державного звання Степану Бандері. Однак, коли депутат нашої фракції Ігор Грещук запропонував не словом, а ділом допомогти добудувати пам’ятник провіднику національного визвольного руху коштом депутатів, «свободівців» чомусь така ініціатива обурила. То ж треба чітко розрізняти піар-акції політичних сил та реальні справи», – додав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ