Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Рейтингове агентство Fitch підвищило кредитний рейтинг Львова

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings покращило прогноз щодо довгострокових кредитних рейтингів дефолту емітента (IDR) в іноземній та місцевій валюті міста Львова. Про це повідомили 20 серпня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото Олена Ляхович

Так, за словами начальника управління інвестицій та проєктів Романа Старецького, такий результат є позитивним сигналом для міжнародних банків та свідчить про привабливі умови співпраці з містом.

"Ми в управлінні інвестицій та проєктів вітаємо такі позитивні новини з Fitch Ratings. Треба віддати належне цій агенції з беззаперечно високою репутацією, яка оперативно переглядає рейтинги міст після зміни суверенних рейтингів.

Це позитивний сигнал для міжнародних банків – наших партнерів та залучення інвестицій. Очікуємо подальшого покращення кредитного рейтингу нашої міської територіальної громади", - зазначив Роман Старецький.

Відтак Fitch Ratings змінило прогноз щодо довгострокових рейтингів дефолту емітента (IDR) Львова в іноземній і національній валюті зі "стабільного" на "позитивний" після суверенної рейтингової дії. Отже, прогноз щодо довгострокових кредитних рейтингів дефолту емітента (IDR) в іноземній та місцевій валюті міста Львова перебуває на рівні "B" з прогнозом „Позитивний”. Кредитоспроможність Львова відповідає рівню "b+".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ