Слухай онлайн
Cуспільство

Вступ 2018: Рейтингові списки абітурієнтів

16 липня оновлено базу даних Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що інформує абітурієнтів про умови вступу та хід вступної кампанії до закладів вищої освіти України.

На сайті інформаційної системи опубліковані заяви, що були подані абітурієнтами до закладів вищої освіти до 6-ї години ранку 16-го липня.

Загалом до навчальних закладів вже подано 357 тисяч заяв від вступників на базі повної загальної середньої освіти та 169 тисяч заяв від вступників на базі базової загальної середньої освіти.

Нагадуємо, що інформаційна система надає інформацію про більше ніж 68 000 конкурсних пропозицій від 1150 університетів, інститутів, академій, коледжів та технікумів України, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Зокрема, на сайті доступна інформація про конкурсні предмети для вступу на ту чи іншу спеціальність, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника тощо.

Окрім того, на сайті розміщена актуальна контактна інформація навчальних закладів, а також файли з умовами прийому до кожного закладу вищої освіти.

Окрім цього, на сайті доступна статистична інформація вступної кампанії 2017 року, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватися та оцінити можливості вступу на бюджет на ту чи іншу спеціальність кожного закладу освіти.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");