Слухай онлайн
Cуспільство

Різдвяне привітання Світового Конґресу Українців

Прес-служба Світового конгресу українців надіслала привітання президента конгресу Павла Ґрода нашим співвітчизникам із нагоди Різдва Христового.

Світовий Конґрес Українців щиро вітає з Різдвом Христовим усе світове українство, а зокрема наших побратимів, які мужньо захищають територіальну цілісність і суверенітет України на передній лінії фронту; волонтерів в Україні і у всьому світі, включно з провідниками і активістами української діаспори, а також численних прихильників та друзів України з урядів держав світу і міжнародних інституцій, які своїми діями підтримують український народ у боротьбі з російською агресією.

Світовий Конґрес Українців усвідомлює, які великі виклики сьогодні стоять перед Україною. Однак я певний, що разом ми досягнемо успіху, поклавши кінець іноземній агресії та встановивши мир на українській землі. Для цього нам слід ще більш активно працювати, щоб Російська Федерація припинила свою військову, економічну та дезінформаційну агресію, повернула Україні незаконно окуповані території Криму і Донбасу та звільнила всіх політичних в’язнів і заручників. Нам слід і далі допомагати народу України в розбудові його сучасної демократичної держави та в досягненні європейських і євроатлантичних прагнень.

Помолімося ж у ці святкові дні за всіх захисників України та звернімося до новонародженого Ісуса з проханням оберігати їхні життя, давати моральні сили і здоров’я пораненим та наснагу і Боже благословення всім, хто своїми діями наближає мир в Україні та її майбутнє процвітання!

Нехай величне свято Різдва Христового наповнює наші серця вірою, надією і любов’ю та вселяє в наші душі впевненість, що ми зможемо досягнути спільної мети!

Христос рождається!         Славімо Його!

СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ

Павло Ґрод
Президент

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ