Слухай онлайн
Економіка

"Рошен" виставив на продаж липецьку фабрику

Кондитерська корпорація "Рошен" виставила на продаж ВАТ "Липецька кондитерська фабрика" в Росії. Про це повідомив генеральний директор і міноритарний акціонер "Рошену" (до 10%) В'ячеслав Москалевський в інтерв'ю liga.net.

"Ми виставили її на продаж. Але щойно ми це зробили, всі реальні покупці пішли в підпілля... Покупців нормальних немає, залишилися самі менти і феесбешники. А в них специфічний підхід до купівлі. Тільки-но вони приходять подивитися актив - завтра чекайте на прокуратуру. Тобто актив оцінили - і наступного дня починають "віджимати", - сказав він.

За словами Москалевського, "Рошен" хоче виручити приблизно $200 млн за російські активи. Людьми, які заважають продажу, він назвав президента РФ Путіна і групу "Гута".

"Є Путін - великий стратег, і є бандити з групи "Гута" (до її складу входить корпорація "Об'єднані кондитери", основний конкурент "Рошену" в РФ, - ред.), які під прикриттям намагаються наші активи відібрати", - сказав він.

При цьому топ-менеджер повідомив, що виробництво підприємств "Рошену" в Липецьку 2015 року впало в чотири рази, але не зупинено.

На запитання, чи працює "Рошен" із Кримом, Москалевський відповів: "Ні. (...) Так, там цукерки є, липецькі. Українські фабрики туди нічого не постачають".

Крім того, гендиректор корпорації повідомив, що маріупольська фабрика "Рошен" поки що не ліквідована і компанія не хоче робити це.

"Ще не ліквідували. Але не хочемо робити це, тому що на нас дуже щільно насідає Пенсійний фонд. Нас просто хочуть обібрати! Придумали, що всі співробітники цієї фабрики повинні жити до 80 років і ми повинні оплатити їхнє утримання. Не те що мені шкода заявлених 3 млн грн, але це неподобство якесь приголомшливе. А якщо я просто кину це підприємство, ось зникну звідти, що вони будуть робити?" - заявив він.

При цьому Москалевський визнав, що фабрика в Маріуполі зараз не працює.

"І не працює, і не ліквідована", - зазначив він.

Нагадаємо, у квітні 2015 року землю під липецькою фабрикою "Рошен" арештували.

Порошенко у вересні натякав, що може продати цю фабрику.

LB.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ