Слухай онлайн
Здоров'я

Розпочалась реконструкція відділення екстреної медичної допомоги у Любомлі

Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
1/3
Розпочато роботи з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги у Любомлі. Про це повідомили 3 вересня у прес-службі Волинської обласної державної адміністрації.

Наразі роботи з модернізації приймальних відділень уже ведуться на базі трьох медичних закладів Волині – Луцької міської клінічної лікарні, Нововолинської центральної та Любомльської районної лікарень.

Щодо інших чотирьох об’єктів – наразі розроблена проектно-кошторисна документація, тривають тендерні процедури, визначаються підрядники, вирішується питання щодо співфінансування з місцевими бюджетами.

Загалом цьогоріч у 7 опорних медичних закладах Волинської області буде здійснена реконструкція та оснащення відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги в рамках програми Президента України ʺВелике будівництвоʺ.

Відтак, днями вже розпочалися будівельні роботи з реалізація даного проекту у КНП ʺЛюбомльське територіальне медичне об’єднання Любомльської районної радиʺ, які планують завершити до кінця цього року. Будівництво фінансуватиметься за кошти державного бюджету та вартуватиме 7 млн грн.

ʺВ Україні вперше реалізується такий масштабний проект, – зазначає голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. – Модернізація закладів охорони здоров’я здійснюється за типовим проектом, аби усі приймальні відділення в рамках програми відповідали європейським стандартам. Усі медзаклади будуть мати єдиний брендбук, стандарти облаштування приміщень та відповідний перелік устаткування і обладнанняʺ.

До слова, згідно з проектом ʺEMERGENCY 2020ʺ, МОЗ України закупить УЗД–апарат, ендоскопічне обладнання, кардіомонітори, дифібрилятор, апарат ШВЛ, лабораторне обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ