Слухай онлайн
Cуспільство

Розпочався конкурс досліджень та проєктів, пов’язаних із діяльністю Коновальця

Сьогодні, 26 жовтня, розпочинається прийом заяв на участь у Всеукраїнському конкурсі досліджень та проєктів, пов’язаних із діяльністю Євгена Коновальця.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Метою конкурсу є популяризація науково-дослідної та просвітницької діяльності, розвиток наукового потенціалу, привернення уваги до творення української державності через дослідження та висвітлення громадської, військової та політичної діяльності Євгена Коновальця.

На участь у конкурсі за умовами порядку подаються завершені дослідження та проєкти, пов’язані з діяльністю Євгена Коновальця, які містять ширші контексти з використанням нових дослідницьких методологій, застосуванням міждисциплінарних підходів (наприклад, політичні та військові аспекти, культура, побут, комунікація, міжетнічні стосунки, міжнародні контексти тощо).

Учасники мають подати через Центр надання адміністративних послуг або способом подання електронного звернення на офіційному сайті Львівської міської ради такий пакет документів:

  • заяву на участь у конкурсі та згоду про використання і обробку персональних даних;
  • опис проєкту, який був реалізований чи завершений у 2021 році, оформлений машинописом;
  • електронну презентацію (обов’язково з ілюстраціями), у якій викладено мету, завдання дослідження чи проекту, хід реалізації дослідження чи проекту та отримані результати;
  • рецензію на проєкт та рекомендаційні листи, надані авторитетними науковцями із обраної галузі проєкту, які не є штатними або адміністративними працівниками установи, у якій працює учасник конкурсу;
  • рекомендаційні листи (за наявності);
  • завірену копію паспорта громадянина України;
  • копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номера.

Прийом заяв на участь у конкурсі триватиме з 26 жовтня до 15 листопада 2021 року включно.

Детальну інформацію про програму можна дізнатися за посиланням або у відділі програм та проектів управління культури за тел. +380 (32) 297 55 72. Контактна особа - начальник відділу програм та проектів управління культури — Тарабан Олексій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ