Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Розвідка США сумнівається, що Північна Корея відмовиться від ядерної зброї

Американські спецслужби 29 січня повідомили Конгресу, що КНДР навряд чи повністю розформує свій ядерний арсенал, - передає DW.

Директор національної розвідки США Ден Коутс, на слуханнях перед Комітетом розвідки Сенату 29 січня, відзначив, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підтримав денуклеаризацію Корейського півострова й останнім часом не проводив випробувань ядерної зброї.

"Все ж, за нашими теперішніми оцінками, Північна Корея прагне зберегти свої можливості ЗМЗ (зброї масового знищення) і навряд повністю відмовиться від своєї ядерної зброї та виробничих потужностей, оскільки її керівники розглядають ядерну зброю як надзвичайно важливу для виживання режиму", – сказав Коутс відкриваючи слухання.

"Наша оцінка підкріплюється нашими спостереженнями про деяку діяльність, яка не відповідає повній денуклеаризації", – додав він.

Це скептичне ставлення щодо намірів Північної Кореї співпадає з поглядами розвідувальних органів, які вони висловлювали вже багато років і суперечить твердженням Трампа після його саміту з Кім Чен Ином у Сінгапурі 2018 року, що Північна Корея більше не є ядерною загрозою. Планується проведення наступного саміту, але жодного порядку денного, місця або дати не оголошено.

DW

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ