Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

Сабо відповів Алієву: Я патріот своєї країни, готовий взяти автомат, а ви пропили свою молодість

Легендарний 76-річний тренер Йожеф Сабо відповів любителю Росії Олександру Алієву, який закликав його йти в АТО через "великий патріотизм" і сказав про маразм, - Depo.

Нагадаємо, екс-гравець "Динамо" Олександр Алієв підтримав "російський вибір" Євгена Селезньова, а Йожефа Сабо, який закликав футболістів не заробляти у "лігві ворога", звинуватив у маразмі і закликав йти в АТО.

Ми зв'язалися з Йожефом Сабо, який гідно відповів молодому футболісту. 

- Пане Йожефе, ви, мабуть, вже читали, що про вас наговорив Алієв?

- Ні, я не читаю те, що каже ця людина

- Якщо коротко, то він закликав вас йти в АТО, раз ви такий патріот...

- Вступати з ним в полеміку...Хто він такий, щоб я це робив? Це його думка... Якщо треба, то я поїду, візьму автомат і поїду. Він же молодий... Якщо він вважає, що Україна - це його країна. Він їздить то туди, то сюди, в Україну і Росію. Там грає, тут грає. А я народився в Україні і буду захищати свою батьківщину. Буде потрібно - візьму автомат і піду захищати!

- А як ви в цілому ставитеся до футболістів, які під час війни поїхали грати на Росію, а зараз будуть викликані до збірної України?

- Давайте не будемо пов'язувати війну і збірну. Викликають футболістів. Найголовніше - щоб наша збірна добре підготувалася. Неважливо звідки, головне - щоб вони були під прапором України. Я б порадив всім футболістам навчитися співати гімн України.

- Це ви про Ракицького зараз кажете?

- Ні, багато хлопців - вони не винні. Це моє побажання, щоб футболісти збірної - їх же близько показують, а вони мовчать. Показують суперника, а вони співають свої гімни. Це лише побажання, бо ми їдемо на чемпіонат Європи і дуже хотілося б, щоб хлопці співали гімн.

- Приємно чути від Вас, людини, яка більшість свого життя прожила в СРСР, що ви патріот. Дякую вам за це

- Так, я патріот. Нехай говорять, що хочуть. Просто мені вже багато років, я б пішов у військомат і воювати, але мене не беруть...

- Алієв дозволив собі хамство, не звертайте уваги...

- Хамство... вони пропили свою молодість. От і все.

Depo

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ