Слухай онлайн
Cуспільство

Садовий розповів, які вулиці планують ремонтувати наступного року

У 2022 році ремонт головних магістральних вулиць Львова продовжать. Зокрема, планують ремонтувати вул. Грінченка, вул. Мазепи, вул. Миколайчука, вул. Суботівську та ін. Однак, за словами міського голови Львова Андрія Садового, все буде залежати від бюджету розвитку, який планують приймати 23 грудня.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«У нас зараз складні дебати щодо бюджету на 2022 рік. Плануємо у понеділок приймати бюджет – загальний фонд на 2022 рік, і маємо намір 23 грудня прийняти бюджет розвитку. Тому тоді фіналізуємо конкретний об’єм робіт по ремонтах доріг, який будемо роботи наступного року.

Попередньо плануємо ремонтувати вул. Грінченка, вул. Мазепи, потрібно брати в ремонт вул. Суботівську, вул. Зелену, потрібно до кінця довершити вул. Пасічну, треба розширювати вул. Личаківську на перетині з вул. Пасічною. Також в ремонт плануємо брати вул. Миколайчука. До речі, сьогодні, на засіданні виконавчого комітету, ми фіналізували умови архітектурного конкурсу, щоб запустити трамвай по вул. Миколайчука до цвинтаря і з’єднати Сихів із Шевченківським районом. Це та робота, яку потрібно робити, і вона потребує великих коштів», - розповів Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ