Слухай онлайн
Cуспільство

Садовий відзначив фармацевтів з нагоди професійного свята

фото - пресслужба ЛМР
фото - пресслужба ЛМР
фото - пресслужба ЛМР
фото - пресслужба ЛМР
1/2
Сьогодні, 20 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий привітав фармацевтів з нагоди професійного свята та від імені громади міста вручив їм подяки та дипломи.

Про це Гал-інфо повідомили у пресслужбі ЛМР.

«Маю велику честь від громади Львова подякувати за вашу працю. Ви є ті, до кого людина дуже часто приходить не просто за ліками, а за порадою. І треба мати велику мудрість щось розумне сказати, бо ти береш відповідальність», - зазначив міський голова Андрій Садовий.

Зокрема, відзнаки отримали працівники Акціонерного товариства «Галичфарм»: Надія Санагурська - керівник виробничої служби, Яна Кірдей - уповноважена особа з якості та Леся Процик - керівник Дослідного центру. Також подяки отримали генеральний директор ТзОВ «Технолаб» Олександр Черпак, заступник генерального директора з контролю якості ТОВ «Фарма Лайф» Леся Казмірчук, провізор ТзОВ «Аптека Знахар» Оксана Дейнека та провізор Мережі Аптек «Пульс» Остап Кравус.

Крім того, відзначили дипломами і колективи аптечних закладів: ТзОВ «Аптека низьких цін Львів», мережу аптек «D.S.», мережу аптек «Зі» та мережу аптек «Подорожник».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ