Слухай онлайн
Політика

Санкції проти Медведчука: суд за позовом Марченко оголосив перерву до 20 вересня

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжить розгляд справи щодо оскарження указу Президента України № 64/2021 про застосування санкцій РНБО за позовом дружини народного депутата Віктора Медведчука Оксани Марченко 20 вересня.
Віктор Медвечук

Про це у Телеграмі повідомляє пресслужба Верховного Суду.

«2 серпня 2021 року КАС ВС продовжив розгляд справи № 9901/74/21 за позовною заявою Оксани Марченко, у якій оскаржено указ Президента від 19 лютого 2021 року № 64/2021 «Про рішення РНБО України від 19 лютого 2021 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"» у частині введення в дію цього рішення РНБО України, а саме п. 5 додатка 1, відповідно до якого застосовано санкції до позивачки. Розгляд справи буде продовжено 20 вересня 2021 року о 10:15», - йдеться у повідомленні.

Під час судового засідання колегія суддів, задовольнивши клопотання представника позивача, залучила до матеріалів справи документи із додатковими поясненнями. Також суд надав слово представнику відповідача для надання заперечень щодо предмета позову.

Тож з метою надання часу відповідачу для ознайомлення із додатковими поясненнями позивача і підготовки заперечень у судовому засіданні оголошено перерву до 20 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ