Слухай онлайн
Політика  |  Здоров'я

Сесія затвердила Типовий статут і положення медичних об’єднань

Сьогодні сесія Львівської міської ради затвердила Типовий статут комунального некомерційного підприємства (територіальних медичних об’єднань закладів охорони здоров’я) та положення про відокремлений підрозділ комунального некомерційного підприємства (територіальних медичних об’єднань закладів охорони здоров’я). Ухвалу підтримали 49 депутатів. Про це повідомили 8 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

«Зараз із прийняттям цього рішення ми розпочинаємо другий етап злиття наших комунальних некомерційних підприємств і реорганізації їх у територіальні медичні об’єднання. На виконання рішення попередньої сесії, юридичний департамент спільно з управлінням охорони здоров’я і робочою групою розробили ці два документи.

Статут і положення розроблені на підставі типових статутів, за якими зараз функціонують наші медичні заклади, а також за рекомендаціями фахівців. На засіданнях робочих груп були керівники медичних закладів, і вони вносили свої зауваження. Кожне зауваження обговорювалося і частина з них  – враховані. Ці документи жодним чином не порушують прав працівників. Також зранку ми отримали позитивний відгук медичної комісії», - розповіла під час розгляду питання Гелена Пойонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР.

«Хочу подякувати всім депутатам, які працювали в медичній комісії, провели титанічну роботу. Людям буде краще, вони будуть мати вищу зарплатню», - сказав мер Львова Андрій Садовий.

Як йдеться в ухвалі, після завершення процедури злиття та реорганізації комунальні некомерційні підприємства «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги», «Львівське територіальне медичне об’єднання «Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги» та «Львівське клінічне територіальне медичне об’єднання акушерства та гінекології» мають створити відокремлені підрозділи.

Нагадаємо, під час минулої сесії, 17 червня, сесія затвердила концепцію розвитку галузі охорони здоров’я  на території Львівської міської територіальної громади. Йдеться про перші кроки реформування вторинної допомоги, зокрема утворення трьох медичних об’єднань за профілем допомоги. Це допоможе лікарням підсилити роботу один одного і ефективно розвиватись, лікарі зможуть отримувати вищі заробітні плати, а мешканці – якіснішу допомогу. Тоді ухвалу з озвученими правками підтримали 54 депутати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ