Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Ще двоє дітей у Львові отримали сім’ю

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв два рішення про влаштування на виховання та спільне проживання в дитячі будинки сімейного типу двох дітей, позбавлених батьківського піклування. Це 8-річний хлопчик та 16-річна дівчина.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Як розповіли в міському управлінні «Служба у справах дітей», загалом у Львівській міській територіальній громаді функціонує 9 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 69 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, і 13 прийомних сімей, в яких виховується 23 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

«Місто постійно працює над вирішення проблем соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Питання влаштування до сімейних форм виховання дітей зазначених категорій є одним із найвагоміших. Проте залишаються діти, які перебувають у закладах інституційного догляду і потребують влаштування у сімейні форми виховання. Зважаючи на це, ми продовжуємо роботу для пошуку батьків-вихователів, прийомних батьків та патронатних вихователів. Тож, якщо Ви бажаєте стати батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу, прийомними батьками чи патронатними вихователями, просимо звертатись до нас», - повідомили в управлінні «Служба у справах дітей» Львівської міської ради.

Зокрема, звертатися потрібно в управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, м.Львів, пл.Ринок, 1, каб 523, 519 тел: (032) 297-58-83, (032) 235-40-40, е-mail: [email protected]. Чат-бот в месенджері Telegram: SuSD_LMR.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ