Слухай онлайн
Cуспільство

Щодо недобудованої школи у Брюховичах відкрили кримінальне провадження

Як зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, слідче управління ГУ Нацполіції у Львівській області відкрило кримінальне провадження щодо незаконно списаної та переданої селищною радою недобудованої школи у смт Брюховичі, на вул. Широкій, у постійне користування громадською організацією.
фото - пресслужба ЛМР

Про це він написав у своєму фейсбуці.

«У березні розповідав про сенсаційну знахідку ліквідаційної комісії у Брюховичах. Тоді під час інвентаризації з’ясувалося, що Брюховицька селищна рада списала недобудовану школу, доручила громадській організації демонтувати будівлю і віддала цій же ГО 3,46 га землі під недобудом у постійне користування.

Що маємо станом на зараз? - кримінальне провадження, яке слідче управління ГУ Нацполіції у Львівській області відкрило за статтею «Зловживання владою або службовим становищем».

Нещодавно департамент міської агломерації одержав листа-ухвалу суду, в якому слідчий у справі просить надати певний перелік документів, потрібних для розслідування. Хочу зацитувати частину: «В ході досудового розслідування встановлено, що службові особи Брюховицької селищної ради, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно передали у постійне користування земельну ділянку площею 3,46 га». Також у листі йдеться про завідомо підроблені документи, які, зокрема, стали підставою для припинення права власності селищної ради на об’єкт незавершеного будівництва готовністю 46% площею 10390,5 м2.

Поки ж поліція проводить розслідування, треба думати, що робити, власне, з недобудованою школою. Хочемо почути думку громади.

Однозначно зрозуміло, що це має залишитися у власності громади. Локація чудова, треба це розуміти. Водночас Львів уже добудовує іншу школу у Брюховичах – поруч зі будівлею закладу, де, власне, і вчаться учні старших класів. Простора новозбудована школа мала б вмістити орієнтовно 600 учнів, тобто учнів початкових класів також. А приміщення початкової школи плануємо віддати під дитсадок - розширити його.

Тому питання – чи потрібна у Брюховичах ще одна школа? Чи потрібна вона у найближчій перспективі? Можливо громаді тут потрібна не школа, а інша освітня/спортивна/культурна локація?

Будемо раді почути будь-які конструктивні думки, аби сформувати якесь конкретне бачення щодо майбутнього цього об’єкта», - зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Пропозиції просять надавати у коментарях під дописом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ