Слухай онлайн

Швидка допомога Львова: число викликів збільшується, а кількість машин - зменшується

З 2013 року Львівська станція швидкої медичної допомоги є власністю територіальних громад Львівської області і підпорядковується департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. Відтак, вона фінансується з обласного бюджету. Мерія ж звернулась до Міністерства охорони здоров’я України з проханням допомогти у придбанні санітарного автотранспорту для Станції, щоб оперативно надавати екстрену допомогу мешканцям міста Львова та прилеглих територій. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Бо за останні три роки є тенденція до зростання кількості виїздів бригад швидкої допомоги, а кількість автомобілів, що виїжджають, зменшується. Однак Міністерство дало відповідь, що таких видатків у державному бюджеті не передбачено.

Зазначимо, що коли Львівська станція швидкої медичної допомоги підпорядковувалась Львову, систематично оновлювався її рухомий склад, і Станцію забезпечували медикаментами і виробами медичного призначення.

«Під час підпорядкування Львівській міській раді ЛКП «Львівська станція швидкої медичної допомоги» забезпечувалася медикаментами та виробами медичного призначення, паливно-мастильними матеріалами та заробітною платою своєчасно і в повному обсязі. За кошти міського бюджету Львова в останні роки для ЛКП «Львівська станція швидкої медичної допомоги» було придбано: санітарний автотранспорт (19 одиниць), електрокардіографи, пульсоксиметри, дефібрилятори, спецодяг для медичних працівників. Також активно залучалися спонсорські кошти на придбання запчастин, акумуляторів тощо», - зазначили в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

З 1 січня 2013 року ЛКП «Львівська станція швидкої медичної допомоги» передана до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Львівської області в радіусі 30-кілометрової зони.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ