Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

Смертність від COVID-19: на Львівщині побили усі рекорди

Динаміка захворюваності на COVID-19 не сприяє послабленню чи скасуванню карантинних заходів в регіоні. Про це у Facebook написав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

"З урахуванням санітарно-епідеміологічної ситуації, а саме: показників інцидентності, які на сьогодні складають близько 14,5 замість 12, як встановлено постановою Кабінету міністрів, обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення щодо продовження режиму карантинних заходів.

Зараз для нас першочерговим є збереження здоров`я і життів людей. Показники захворюваності і смертності цього тижня побили усі рекорди на Львівщині. З початку тижня померло 12 людей, ще понад 300 отримали позитивний результат на коронавірус. Наступне засідання заплановане на понеділок, 1 червня, з метою з’ясування ситуації щодо прийняття рішення про залишення в силі чи пом’якшення карантинних заходів.

Відтак, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалено рішення продовжити карантин на території області до 1 червня", - сказано у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");