Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Сьогодні зі Львова до Косового вилетіла друга група українських миротворців

Сьогодні, 11 серпня, о 9.10 в рамках другого етапу чергової – сьомої – ротації національної складової спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” зі Львова до Косового вилетіла друга група українських миротворців - 81 чоловік – повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

У зворотному напрямку на Батьківщину повернуться 100 українських миротворців попередньої ротації. Загалом в рамках чергової ротації у Косовому виконуватимуть завдання сил КФОР з підтримання миру і безпеки 179 українських миротворців, а в Україну повернуться 262 наших військових.
Нагадаємо, перша група - 100 українських військовослужбовців - відбула авіарейсом до сербської провінції Косово для здійснення миротворчої місії 4 серпня. Це 7-ма, завершальна ротація українських військовиків.
Національний контингент спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” виконує завдання у складі багатонаціональної бригади “East” сил КФОР з 1 вересня 1999 року.
Серед основних завдань, що покладаються на особовий склад українського контингенту здійснення патрулювання, забезпечення безпеки пересування місцевих жителів, несення служби на спостережних постах, надання гуманітарної допомоги, перевірка автомобільного транспорту та населення на предмет наявності зброї, вибухівки, наркотичних речовин та контрабанди, охорона історичних пам’ятників тощо.
Скорочення чисельності національної складової “УкрПолбату” з 262 до 179 військовослужбовців пов’язане з реалізацією заходів Концепції командування миротворчих сил КФОР у Косовому, відповідно до якої заплановано значне зменшення чисельності військовослужбовців, кількості військових містечок та аеродромів багатонаціональних сил.
Також, у зв’язку з цим, змінюється одне з місць постійної дислокації національної складової “УкрПолбату” – з базового табору “Білий орел”, де розташовувався штаб та підрозділи забезпечення українського миротворчого контингенту, на військову базу “Bond Steel” багатонаціональної бригади “East”. У той же час частина наших миротворців залишиться у таборі “Бреза” і продовжуватиме виконання завдань з патрулювання та ретельного контролю за ситуацією у населених пунктах Косовського муніципалітету Штрпце.
Починаючи з серпня 2006 року ротація національної складової спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” багатонаціональної бригади “East” сил КФОР у Косовому відбуватиметься не один раз на рік, як це було раніше, а раз на півроку.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...